درباره ما

شرکت TREND TURNKEY

شرکت TREND TURNKEY با سابقه بالغ بر دوازده سال فعالیت در زمینه املاک و مستغلات، طیف وسیعی از خرید ملک در ترکیه را به خود اختصاص داده است. اخذ اقامت در ترکیه برای بیش از ۱۵۰ نفر از هموطنان ایرانی و معرفی و خرید ملک در استانبول برای بالغ بر ۲۰۰ نفر از ایرانیان از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

یکی از ویژگی های متمایز ما، گذراندن دوره های مختلف آشنایی با اصول و قواعد ارتباط با مشتری، آشنایی کامل با قوانین و مقررات خرید و فروش اموال غیرمنقول، آشنایی با وظایف و خدمات اجباری و سایر دوره های آموزشی بین المللی مورد تایید اتحادیه املاک کشور ترکیه می باشد.

 

با توجه به شرایط موجود در کشور ترکیه و سواستفاده های بسیار زیادی که در باب خرید ملک و دریافت شهروندی کشور ترکیه وجود دارد، شرکت ما با آگاه سازی واقعی از تمام شرایط و قوانین کشور ترکیه، در سرمایه گذاری مطمئن و خرید ملک همراه مورد اعتماد شما است.

در وبسایت شرکت TREND TURNKEY علاوه بر معرفی جامع پروژه های فروش و اجاره به صورت کاملا شفاف، ابزاری به نام آنالیز قیمت بر حسب ارزش زمین در منطقه و قیمت ساخت (متره و برآورد) موجود است که محاسبه ارزش افزوده با معیارها و آمار دریافتی از بانک مرکزی ترکیه، همچنین محاسبه میزان سود دهی ملک مورد نظر در بازار جهانی و مقایسه ملک با املاک مشابه درهمان منطقه را می توانید مشاهده نمایید.

مشاوران متخصص و خدمات بروز و شفافیت ما مهمترین نکته متمایز کننده ما از دیگران است.

و خرید ملک در ترکیه باTREND TURNKEY را با اطمینان و آرامش خاطر انجام دهید زیرا که ما در کنار شما هستیم و این شرکت از رضایت تمامی کارفرمایان و مشتریان خود مفتخر است.

با امید یک سرمایه گذاری مطمئن در کنار شما هستیم.

ما چه کاری انجام میدهیم

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبان های خلاق و آگاه ما دقیق می توانند با توجه به نیاز و وضعیت مالی که دارید به شما املاک مناسب را در استانبول و شهرهایی همچون باغجیلار و … پیشنهاد دهند، فقط کافیست به اعضای تیم ترندترکی اعتماد کنید.

مشاوره حرفه ای رایگان

تیم بزرگ و حرفه ای ما آماده هستند تا در هر ساعتی به شما برای خرید ملک در ترکیه مشاوره رایگان دهند، فقط کافیست از طریق یکی از  راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در تماس باشید.

اخذ اقامت ترکیه

تمام تلاش ما این است که شما را به هدف یعنی دریافت اقامت ترکیه و اخذ شهروندی ترکیه نزدیک کنیم، درواقع شما با سرمایه گذاری به صورت خرید ملک می توانید اقامت و شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

کمک به انتخاب بهترین منطقه با توجه به سلیقه و بودجه‌ی مشتری مقایسه‌ی محلات موجود در منطقه منتخب و توضیحات در مورد پروژه‌های هر منطقه بازدید از تمام املاک موجود و مقایسه از نظر کیفیت ساخت و ارزیابی هر ملک به صورت

انجام مذاکرات لازم با شخص یا شرکت فروشنده و آماده کردن شرایط توافق تنظیم قرارداد با حضور وکلای مجرب شرکت انجام امور ثبت سند و انتقال پول به صورت‌های کاملاً قانونی و مطمئن

 

ارائه مشاوره در مورد اجاره‌ دهی واحد و یا تغییرات لازم د معماری داخلی توسط مهندسین مجرب شرکت انجام امور شهرداری، اداره‌ی گاز، اداره‌ی برق، اداره آب و ثبت آدرس به نام خریدار تنظیم قرارداد فی ما بین مشتری و شرکت جهت انجام امور شهروندی و یا دریافت اقامت در کشور ترکیه

مشاورین ما با ارائه‌ی توضیحات کامل در مورد بافت مناطق مختلف استانبول شامل، تاریخ، فرهنگ، متوسط شرایط آب و هوایی و…در هنگام خرید برای مشتریان عزیز آگاهی کامل را فراهم خواهند کرد، بطوریکه تیم ما مفتخر است تا به امروز مشتری ناراضی نداشته است.