چند دلیل مهم برای سرمایه گذاری در ماسلاک

۲۸ مهر ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

ترکیه و مناطق مختلف آن مخصوصا ماسلاک ، برای سرمایه گذاری و خرید ملک و خانه توصیه بسیاری از متخصصان به سرمایه گذاران خارجی است . امکانات موجود در این مناطق و شرایطی که برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده ، از دلایل اقدام به خرید خانه در این کشور می باشد.

در مقاله پیش رو که توسط ترندترنکی جمع آوری گردیده ، در خصوص منطقه ماسلاک استانبول و  دلایلی که باعث شهرت این منطقه جهت سرمایه گذاری شده پرداخته ایم ، تا شما به عنوان یک خارجی که قصد خرید خانه در ماسلاک و استانبول را دارید با خیال راحت بتوانید اقدام به سرمایه گذاری کنید .

ماسلاک کجاست؟

منطقه ماسلاک استانبول یکی از مناطق معروف برای سرمایه گذاری در ترکیه است . از لحاظ موقعیت قرارگیری در بخش اروپایی نشین استانبول بوده و به مناطق سیسلی ،لونت و ساییر نزدیک می باشد . این منطقه تنها ۱۵دقیقه با منطقه آسیایی فاصله دارد  وسومین منطقه لاکچری در کشور ترکیه محسوب می شود.

این منطقه یکی از مراکز پرتردد استانبول  بوده و این به علت وجود مرکز خرید وادی در آنجا می باشد. مرکز خرید وادی از مجلل ترین مراکز خرید استانبول و یک جاذبه گردشگری محسوب می شود. در کل منطقه ماسلاک از زیباترین مناطق استانبول  با بهترین شرایط دسترسی می باشد .

اکثر دفاتر مرکزی شرکت ها و مراکز تجاری در منطقه ماسلاک واقع شده و اکثر فعالیت های تجاری در این منطقه اتفاق می افتد .خانه و عمارت های مدرن و لوکس  بسیاری در اینجا دیده می شود  که بسیاری از سرمایه گذاران و ثروتمندان را به خود جذب می کند . همچنین از لحاظ امنیت در مقابل زلزله امن ترین نقطه می باشد  و این خود یک امتیاز بزرگ در بحث خرید خانه و آپارتمان محسوب می شود.

ماسلاک

شرایط زندگی در ماسلاک

ماسلاک در حدود ۱۰ هزار نفر جمعیت داشته و که عموما خانواده ها در آن زندگی می کنند . ماسلاک که در شمال شهر استانبول و در منطقه سارییر قرار گرفته  یک منطقه اعیان نشین بوده و اکثرا برج نشینی را انتخاب می کنند . در ماسلاک ساختمان های کوتاه چندان به چشم نمی خورد و پر از برج ها و شهرک های بلند مرتبه می باشد که از لحاظ امکانات و امنیت رده بالایی دارند . استخر و لابی های مجلل ،رستوران های مجهز در درون مجموعه ، رستوران ایرانی و شیرینی فروشی ،پارکینگ های طبقاتی مشخص شده برای ساکنین و میهمانان و پیاده راه های زیبا برای پیاده روی ،همه از امکانات برج ها و ساختمان های ماسلاک می باشد.

سطح زندگی در این منطقه بسیار بالا بوده و از مناطق بسیار لوکس ترکیه می باشد. دسترسی عالی و فاصله ۵ دقیقه ای تا دریای سارییر ،۲۵  دقیقه تا فرودگاه استانبول و سرویس های حمل و نقل عمومی  مناسبی که از این منطقه گذر می کنند از مزیت های این منطقه به شمار می رود.

خرید خانه در ماسلاک ترکیه

خرید خانه در ماسلاک ترکیه  یک سرمایه گذاری پیشنهاد شده برای تمامی سرمایه گذاران بومی و خارجی است. به علت دسترسی عالی این منطقه  و وجود مراکز خدماتی دولتی و خصوصی شامل مدارس ، دانشگاه ، بیمارستان و کلوپ و هتل های درجه یک ، هر سرمایه گذاری را جهت سرمایه گذاری و خرید خانه در این منطقه  به خود جذب می کند .وجود مناطق جنگلی معروف به بلگراد ، ماسلاک را به یکی از زیباترین مناطق استانبول تبدیل نموده که با قرار گیری این مورد با سایر موارد ذکر شده  می توان گفت بهترین منطقه برای زندگی محسوب خواهد شد .

اگر برای اولین بار اقدام به خرید ملک در ترکیه می کنید توصیه می کنم حتما این مقاله را مطالعه کرده و  موقعیت های عالی که ترندترنکی در اینجا برای شما قرار داده ، در نظر گرفته تا بهترین انتخاب ها را در یک سرمایه گذاری زودبازده داشته باشید .

ارسال دیدگاه