سرمایه گذاری در عمرانیه استانبول

۲۸ مهر ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

منطقه عمرانیه استانبول در قسمت آسیایی استانبول  واقع شده و چهارمین منطقه پر جمعیت استانبول محسوب می شود . در بحث آشنایی با مناطق مختلف  استانبول در نظرگیری موقعیت جغرافیایی ، دسترسی و فرهنگ ساکنین منطقه بسیار مهم است . جمعیت منطقه عمرانیه  طی سال های اخیر  به شدت رو به افزایش بوده است و گسترش شهرنشینی در آن با حفظ محلیت و مناطق روستایی صورت گرفته است .

"منطقه

پوشش گیاهی و  جنگل های انبوه این منطقه نشان از آب و هوای خوب این منطقه  دارد . از نظر اقتصادی بسیار غنی بوده و صنایعی چون تولید قطعات یدکی ، پوشاک و محصولات چوبی در آن جا رونق دارد. از لحاظ تاریخی نیز قدمت بسیار داشته و به سال ۷۸۲ می رسد.

امکانات رفاهی عمرانیه

عمرانیه استانبول از پرجمعیت ترین مناطق در بخش آسیایی استانبول می باشد . از لحاظ امکانات رفاهی و گردشگری این منطقه دارای مراکز خرید متعدد ، جاذبه های تاریخی بسیار ، یک بیمارستان دولتی و ۲ بیمارستان خصوصی می باشد .

جاذبه های گردشگری در اینجا شامل جنگل ایهلاموور(Ihlamurkuyu Ormanı) ، مسیر جنگلی شیله(Şile Yolu Ormanı) ، پارک تفریحی ترابوزان(Trabzon Park)، عمارت حکیم باشی(Hekimbaşı Av Köşkü) ، تپه دیدنی دودولو(Dudullu Tepesi) ، محله تاریخی بیرلیک(Birlik Mahallesi) می باشد .

ترابزون پارک عمرانیه
ترابزون پارک عمرانیه ، استانبول

۳ بیمارستان های موجود در عمرانیه  شامل  بیمارستان دولتی عمرانیه(Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ،بیمارستان خصوصی اطلس(ÖZEL ATLAS HASTANESİ) ، بیمارستان خصوصی چاکماک(ÖZEL ÇAKMAK ERDEM HASTANESİ) می باشد .

مرکز خرید مترو گاردن عمرانیه
مرکز خرید مترو گاردن منطقه عمرانیه

مراکز خرید عمرانیه شامل موارد زیر می باشد:

مرکز خرید آسیا پارک(ASYAPARK AVM)

مرکز خرید آک یاکا(AKYAKA PARK)

مرکز خرید یگیت(YİĞİT AVM)

مرکز خرید میدان(MEYDAN AVM)

مرکز خرید جان پارک(CANPARK AVM)

مرکز خرید مترو گاردن(METRO GARDEN AVM)

مرکز خرید بویاکا(BUYAKA AVM)

مدیریت عمرانیه استانبول

شهرداری عمرانیه از سال ۲۰۰۴ در اختیار حذب عدالت و توسعه می باشد و از سال ۱۹۸۹ به طور مستقل مشغول به فعالیت شده است .  مساحت این منطقه در حدود۲۲ هزار هکتار و متشکل  از ۳۵  محله  می باشد.

 

اوریا پارک عمرانیه
اوریا پارک در منطقه عمرانیه ترکیه

خرید ملک در منطقه عمرانیه در ترکیه

از لحاظ سرمایه گذاری و خرید ملک در عمرانیه  در ترکیه با توجه به موقعیت های تجاری و رفاهی موجود می توان گفت یک موقعیت مناسب سرمایه گذاری  ، برای افرادی است که قصد خرید ملک و خانه د رمنطقه آسیایی ترکیه دارند . وجود آپارتمان های مدرن با دسترسی های عالی به مراکز خرید و سیستم حمل و نقل عمومی از گزینه های مورد توجه برای سرمایه گذاری در این منطقه است .

توصیه ترندترنکی برای انجام یک سرمایه گذاری مطمئن در این منطقه ، شناخت روش های صحیح سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه بوده که در این مقاله به طور کامل در خصوص این موارد شرح داده شده است . همچنین وجود یک مشاور مورد اطمینان و معتبر که دارای صلاحیت های لازم برای انجام این اقدام باشد ، ضرورت دارد .

قبل از اقدام برای خرید ملک در عمرانیه  استانبول حتما از مشاوره رایگان کارشناسان ترندترنکی در این زمینه استفاده کرده ، تا یک سرمایه گذاری زودبازده با آینده مطمئن داشته باشید . همچنین بهترین املاک ترکیه برای سرمایه گذاری با شرایط کامل در اینجا مشاهده کنید تا با یک دید درست در امر مهم خرید ملک اقدام نمایید.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه