آشنایی با شرایط خرید ویلاهای لاکچری در استانبول ترکیه

۲ خرداد ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

ترکیه کشوری زیبا با آب و هوایی مدیترانه ای، چند سالی است که خرید ویلا ها و آپارتمان های لاکچری آن در بین ایرانی ها مورد استقبال واقع شده است. یکی از علل خرید ویلا های لاکچری در استانبول یا دیگر شهر های ترکیه بازار پر سود خرید زمین و ملک است. اگر قصد خرید ویلای لاکچری با تمام تجهیرات در استانبول را دارید با جستجو در اینترنت در مناطق مختلف ترکیه ویلا ها و آپارتمان های لوکس و مدرن بسیاری را مشاهده خواهید کرد.

تنوع در خرید سبب شده مشتریان زمین و ملک توجه ویژه ای به شهر استانبول داشته باشند زیرا می توان مطابق با سلیقه و علایق مختلف اقدام به خرید ویلا نمود. در ادامه Trend Turnkey مزایای خرید، خدمات رفاهی، بهترین مکان برای خرید ویلا و غیره را خواهد گفت. اگر قصد خرید ویلای لوکس در ترکیه را دارید تا انتهای مقاله همراه Trend Turnkey باشید.

موارد مهم قبل از خرید ویلا در ترکیه

قبل از خرید ویلا و هر نوع ساختمان دیگری در ترکیه باید به نکاتی توجه داشته باشید که می توان گفت تاثیر چشمگیری بر خرید موفقیت آمیز ملک دارد. باید در نظر گرفت که چه نوع خانه و زمینی مورد دلخواه است؟ در کدام شهر خرید بهترین خرید ملک در ترکیه را خواهید داشت؟

در ترکیه دو شهر مهم استانبول و آنتالیا تفاوت قیمت اساسی ملک وجود دارد. البته در شهری مانند استانبول قیمت زمین در مرکز یا اطراف شهر اختلاف زیادی دارد. جالب است بدانید مالیاتی که برای ویلا و آپارتمان ها مشخص شده هم متفاوت است. در نتیجه قبل از خرید باید بدانید چه نوع خانه ای می خواهید در استانبول بخرید. و کدام منطقه مناسب برای خرید ویلای لاکچری است.

خرید ویلای لوکس متناسب با سلایق مختلف

اگر در ترکیه به دنبال خرید ویلای لوکس هستید Trend Turnkey به شما پیشنهاد می کند اول به سراغ ساختمان های استانبول بروید. استانبول به دلیل موقعیت سیاسی و اقتصادی عالی که دارد بهترین امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی و اجتماعی را در اختیارتان قرار خواهد داد. تنوع در ساخت و ساز ویلاهای لاکچری استانبول انقدر زیاد است که ذهن هر مخاطبی را به خود مشغول می سازد و در میان حجم زیاد گزینه ها مبهوت بماند. بدون هیچ محدودیتی در خرید و انتخاب ویلا می توانید در استانبول اقدام به خرید ملک نمایید.

ویلاهایی با امکانات روز و تکنولوژی های پیشرفته، سالن استخر و شنا، سونا، باشگاه ورزشی، محوطه بازی کودکان، اشپزخانه های هوشمند و غیره به خریداران معرفی خواهد شد که Trend Turnkey بهترین را با توجه به نیاز به همراهان خود ارائه خواهد نمود.

با چه هدفی در ترکیه ویلای لوکس می خرید؟

پس از مشخص شدن بهترین گزینه برای خرید ویلای لاکچری در استانبول یا هر شهر دیگر در ترکیه باید هدف خود را برای خرید مشخص کنید. در بازار خرید و فروش ملک هر خریدار دلایل خاص خود را دارد. برای سرمایه گذاری و درآمد زایی ایده آل بهترین گزینه خرید ویلا در مناطق متوسط استانبول می باشد اما اگر برای زندگی یا سرمایه گذاری های کلان اقدام به خرید ویلاهای لاکچری می کنید نیاز است در شهر های توریستی با آب و هوای فوق العاده به جستجوی خرید ویلا باشید.

با خرید ملک های گرانقیمت در برخی شهر های مهم ترکیه علاوه بر این که می توان دسترسی خوبی به مراکز خرید و مجتمع های تفریحی شهر داشت، بلکه می توان دسترسی به مرکز شهر، وسایل حمل و نقل عمومی، نزدیکی به امکانات و خدمات درمانی و آموزشی را در اختیار داشت که این مهم مورد توجه خریداران ویلاهای لوکس استانبول و دیگر شهر های ترکیه است.

بهترین شهر ها برای خرید ویلای لوکس در ترکیه

La Bergerie France | Luxury Villa France | Exceptional Villas

آب و هوای متنوع در هر شهر ترکیه حاکم بوده و می توان بر اساس موقعیت جغرافیایی محل سکونت را انتخاب کرد. کنار ساحل دریا، مرکز شهر و مناطق کوهستانی از جمله مناطق مهم کشور ترکیه برای زندگی می باشد. اگر به تفریحات آبی و گردشگری و تفریحات مختلف علاقه دارید:

  • شهر ترابزون و منطقه آزاد استانبول را برای زندگی انتخاب کنید.
  • اگر دنبال آرامش، خلوت و سکوت هستید مرکز شهر استانبول برای اقامت و زندگی پیشنهاد نمی شود. استنابول شهر پرجمعیتی بوده که شلوغی امر جدایی ناپذیر آن است. بهترین مکان برای خرید ویلاهای لوکس به شرایطی که برای زندگی می خواهید بستگی دارد. طبق آمار و نتایج شهر های استانبول، آنتالیا و بورسا محبوب ترین و بهترین شهر های ترکیه برای خرید ویلاهای لوکس می باشد.

مزایای خرید ویلای لوکس در ترکیه

خرید ملک و ساختمان در ترکیه به ویژه ویلا ها مزایای فراوان دارد که بیشتر سرمایه داران و خریداران ایرانی در زمینه خرید و فروش ملک وارد عمل می شوند. مزایا خرید ویلا لاکچری در ترکیه به شرح زیر می باشد :

ارزش بالای ویلا:

اگر می خواهید در یک کشور اروپایی زندگی کنید و بدون هیچ گونه دردسری و به راحتی صاحب ویلای لوکس شوید، ترکیه را می توانید برای خرید ملک انتخاب کنید. ترکیه کشوری نیمه اروپایی آسیایی می باشد. می توانید با هر سلیقه ای، ویلای مدرنی را به راحتی از میان انبوه انتخاب ها با کمک مشاوران فروش Trend Turnkey بخرید. قیمت ملک به نسبت پولی که هزینه می کنید برابر بوده جالب است بدانید قیمت ویلا در دبی و کشورهایی اروپایی و آمریکایی نسبت به کشور ترکیه بسیار گران است.

آب و هوای سالم و پاک:

شرایط آب و هوا برای بسیاری از خریداران اهمیت ویژه ای دارد. البته نمی توان جایی را پیدا کرد که چند روزی را در شرایط بد جوی قرار نداشته باشد ولی در ترکیه، نمونه ی این روزها بسیار کمتر از دیگر کشور ها است. می توان گفت ترکیه در تمام ایام سال آب و هوایی بهاری دارد و فقط چند روزی در آن آب و هوا بسیار سرد می شود به طوری که دما به زیر صفر می رسد البته این دما در شرایط خاص و استثنایی پیش می آید. در شهر هایی از جمله آنتالیا و ازمیر در تمام طول سال هوا آفتابی می باشد.

هزینه پایین:

هزینه زندگی یکی از دیگر مزایای خرید ویلاهای لاکچری در ترکیه است که موجب می شود سرمایه گذاران و خریداران ملک این کشور را گزینه ای شایسته بندانند. هزینه های جاری زندگی در ساختمان های لوکس و مدرن ترکیه مانند هزینه آب، برق، گاز، سالن ورزشی، نگهبانی، نظافت و غیره نسبت به کشورهای اروپایی بسیار پایین است. همچنین می توانید به راحتی از تفریحات و جاذبه های گردشگری شهر های توریستی ترکیه دیدن کنید.

هزینه تعمیر و بازسازی نیز در ترکیه پایین است و می توانید پس از خرید ویلا آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید و نگران هزینه ها نباشید. همین موضوع سبب شده بسیاری از خریداران اقدام به خرید ویلاهای لوکس در استانبول و آنتالیا نمایند. هر چه میزان کیفیت خدمات بالا تر باشد هزینه های جاری و معمول زندگی در ترکیه نیز بالاتر خواهد رفت. جالب است بدانید، هزینه زندگی یک فرد با درآمد متوسط در تهران همچون زندگی باکیفیت و فول امکانات یک مهاجر مرفه در ترکیه است.

گرفتن اقامت در ترکیه:

دولت ترکیه برای جذب خریدار ملک و سرمایه گذاران خارجی به کسانی که در ترکیه خانه یا ویلا می خرند اقامت دائم می دهد. بلافاصله پس از اینکه ملک به نام شخص زده می شود می توان به سادگی برای گرفتن اقامت درخواست داد . اگر با هدف تفریح و گردش به ترکیه سفر می کنید مجبور به گرفتن ویزا هستید که پس از اتمام اعتبار ویزا، باید به کشور خود باز گردید. برای آن که بتوانید هر زمان که خواستید به ترکیه نقل مکان کنید بدون اینکه در صف ویزا بایستید پیشنهاد می کنیم برای گرفتن اقامت دائم اقدام به خرید ملک در ترکیه کنید.

معافیت مالیاتی:

درتمامی کشورهایی اروپایی پس از فوت مالک درصدی از اموال به عنوان مالیات به مصادره دولت در می آید و به آن مالیات بر ارت می گویند و باقی اموال به ورثه می رسد. اما این قانون در کشور ترکیه وجود ندارد و از تمامی مالیات ها این چنینی معاف خواهید بود. معافیت مالیاتی توانسته بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جذب کنند نتیجه جذب سرمایه بر پیشرفت و توسعه ترکیه تاثیر مثبت می گذارد و باعث می شود همواره کار و سرمایه در این کشور در جریان باشد. سند رسمی و قطعی مهمترین مزیت خرید ویلا لاکچری در ترکیه می باشد.

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید ویلا

برای زندگی و سرمایه گذاری باید در مکانی را مد نظر گرفت که از همه لحاظ مناسب و عالی باشد. برای خرید ویلا در ترکیه ، Trend Turnkey پیشنهاد می کند این بخش را با دقت بخوانید تا با بهترین شهر های ترکیه آشنا شوید و شهر دلخواه خود را انتخاب کنید. بهترین شهر های ترکیه برای اقامت و سرمایه گذاری عبارتند از:

استانبول:

استانبول شهری نیمه آسیایی و نیمه اروپایی می باشد و محبوب ترین شهر کشور ترکیه که خرید و فروش زمین و ملک در آن بسیار رونق دارد. طبق آمار از سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۴۰ هزار زمین در ترکیه به فروش رسیده است و در حال حاضر به یکی از بازارهای سودآور به حساب می آید. استانبول دارای ۳۹ منطقه شهری و اصلی ترین شهر از نظر گردشگری، تحصیلی و اقتصادی می باشد. این شهر بهترین امکانات حمل و نقل عمومی، مدرن ترین فرودگاه ها و اماکن فرهنگی ارزشمند را دارد.

جشنواره های متعددی در طول سال در مراکز خرید برگزار می شود که می توانید برندهای مشهور دنیا را با قیمتی ارزان خریداری کنید. خرید ویلاهای لاکچری و لوکس در استانبول قبل از هر شهری دیگر ترکیه به شما پیشنهاد داده می شود. قیمت خانه هایی که در استانبول ترکیه ساخت و ساز لوکس و لاکچزی دارند چند صد میلیون دلار است که باز هم ارزشش را خواهد داشت.

آنتالیا:

ساحل دریا با تمام زیبایی ها و چشم اندازهای بی نظیر یکی از مواردی است که موجب می شود آنتالیا نسبت به سایر شهرهای ترکیه از لحاظ زندگی محبوب تر شود. در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ مسافران خارجی بیش از ۳۳ هزار ویلا در آنتالیا خریداری کرده اند که نشان دهنده حجم بالای محبوبیت آن می باشد. در شهر آنتالیا می توانید با ملیت های روسی، اروپایی، آسیایی معاشرت و زندگی کنید و دوستانی بین المللی داشته باشید. به طور کل سفر و زندگی مرفه در آنتالیا در تمام طول سال برای مسافران و ساکنین فراهم است.

با خرید ویلا در انتالیا قطعا زندگیِ بهشت گونه، روی دیگر دیدنی ها را به شما نشان خواهد داد که هرگز قبلا تجربه چنین آرامش و لذتی را نداشته اید.

بورسا:

فرهنگی مشابه خاورمیانه دارد. مهم ترین دلیلی که بورسا را به یکی از محبوب ترین و بهترین شهر های ترکیه برای خرید ملک تبدیل کرده است قیمت خانه های در بورسا از ۲۰ هزار یورو با بالا است و جزء ارزان ترین شهر ها در ترکیه می باشد. می توانید در طول سال در اولوداغ اسکی سواری کنید و روزهای هیجانی و مفرحی را رقم بزنید. اگر بودجه ای محدود برای خرید ویلا در ترکیه دارید پیشنهاد می کنیم مناطق مختلف بورسا را برای خرید جستجو کنید و یا از مشاوران Trend Turnkey برای خرید ملک کمک بگیرید.

آنکارا:

آنکارا دومین شهر پیشرفته و بزرگ ترکیه می باشد که در آن کار و تفریحات، رکن اساسی زندگی شهری محسوب می شوند. به دلیل وجود مراکز خرید متنوع و جاذبه های گردشگری فراوان یکی دیگر از شهر هایی محبوب برای خرید ویلای لاکچری در ترکیه محسوب می شود. آنکارا فاصله کمی با ساحل داشته و می توان با اقامت در این شهر از تفریحات مختلف نیز لذت برد.

با توجه به موارد و نکاتی که در مورد خرید ویلای لاکچری در ترکیه گفته شد می توانید به راحتی ویلای دلخواهتان را با راهنمایی مشاوران Trend Turnkey در بهترین منطقه ترکیه خریداری کنید. خرید ملک در ترکیه به همراه اقامت دائم یکی از مزایای فوق العاده خرید ملک در این کشور است. می توان در شهر های مهم و محبوب با هزینه های متفاوت ویلاهای لوکسی را داشت که همچون کاخ های شاهزادگان در دل استانبول، آنتایا و غیره جلوه گری می کند.

زیبایی‌های ارتفاعات آغری داغی ترکیه در بهار

Trend Turnkey سابقه ای طولانی در خرید و فروش ملک و انواع ویلاهای لاکچری در ترکیه را دارد که پیشینه ما، مهر اعتباری است بر این گفته. ؟؟؟؟ همواره بهترین ها را صبورانه و بجا به شما پیشنهاد خواهد داد.

 

آشنایی با بهترین شهربازی‌های استانبول

ارسال دیدگاه