۰۰۹۰۵۴۶۸۹۲۵۶۶۵

مزایای اقامت در ترکیه

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

چرا اقامت در ترکیه؟

هر مهاجری قبل از اقدام به دریافت اقامت در ترکیه، دلایل و مزایای آن را جستجو میکند تا بتواند بهترین تصمیم گیری را داشته باشد. از این رو برای اقامت در ترکیه باید به چراهای بسیاری پاسخ داده شود؟

آیا شرایط رفاهی، مالی، اجتماعی، اقتصادی و زندگی در ترکیه می تواند متناسب با ایده آل های فردی باشد یا خیر؟

ما در تیم ترند بر آنیم در مقالات مختلف هر آنچه از اطلاعات در زمینه اقامت در ترکیه است را در اختیارتان قرار دهیم. اینبار با ما همراه باشید تا در مورد علت انتخاب ترکیه برای اقامت بیشتر بدانید.

 

آب و هوای ترکیه

می توانید زندگی سالم در هوای معتدل مدیترانه ای و پاکیزه ترکیه را به خود و خانواده تان هدیه دهید. ترکیه از جمله کشور های مهم توریستی و مهاجر پذیر دنیا است که سالانه شمار زیادی از گردشگران و مهاجران به آن عزیمت می کنند.

Ortakoy Mosque, Istanbul

ترکیه را در تمام ایام سال محبوب سفر های خارجی خواهید یافت که همه این اعتبار و شهرت را مدیون آب و هوای خود است.

می توانید تنوع آب و هوا را در ترکیه از نوع مدیترانه ای تا قاره ای بیابید و حتی در یک روز چهار فصل را باهم تجربه کنید. اگر به سراغ سواحل جنوب و غرب ترکیه بروید آب و هوای مدیترانه ای شما را شگفت زده خواهد کرد.

اگر بخواهیم سری به سواحل دریای سیاه برویم، تابستان های گرم و زمستانی معتدل را شاهد خواهید بود، در قسمت های شرق و شمال شرقی ترکیه آب و هوای سرد کوهستانی حاکم بوده و بخش های مرکزی فلات آناتولی را در آب و هوای نسبتا خشک قاره ای می بینید.

نزدیکی ترکیه به ایران

شاید بتوان گفت از جمله عواملی که ایرانیان ترکیه را برای اقامت انتخاب می کنند نزدیکی آن به ایران باشد. پرواز های میان ایران و ترکیه مسافت ها را کوتاه نموده است و پروازی با طول مسیر پرواز های داخلی را در آن شاهد خواهید بود.

اقامت در ترکیه با خرید ملک سوژه این روز های ایرانیان است که حتی با اندک سرمایه می توانند از زندگی مشابه زندگی های اروپایی بهره مند شوند بدون آنکه هزینه های گزاف یا کمرشکنی را پرداخت کنند.

نزدیکی ترکیه به ایران باعث شده دل تنگی ها کم رنگ شود و وسایل رفت و آمد میان این دو کشور بیش از پیش آسان و در دسترس باشد. در نظر داشته باشید اگر از جمله متقاضیانی هستید که می خواهید برای اقامت در ترکیه با خرید ملک اقدام کنید بهتر است به اقوام و فامیل آدرس و محل سکونت خود را ندهید.

زیرا در بهترین موقعیت ممکن و ایده ال ترین هتل در نظر عزیزان خواهید بود که سفر های ارزان به ترکیه این شرایط را بر همگان میسر نموده است.

 

قیمت مناسب خرید ملک در ترکیه

بسیاری از افرادی که برای انتخاب ترکیه به عنوان کشور مهاجرتی مردد هستند حتما این بخش از مقاله را با دقت مطالعه نمایند.  شاید سوالات بسیاری ذهنتان را به خود مشغول کرده باشد.

  1. چطور در ترکیه، بدون دانش مهارت و تسلط به زبان ترکی، ملک بخریم؟
  2. آیا خرید ملک در ترکیه برای گرفتن اقامت امن است؟
  3. در کدام بخش ها یا شهر های ترکیه می توان اقدام به خرید ملک نمود؟
  4. چه میزان از موسسات و شرکت های خرید ملک در ترکیه معتبر هستند؟
  5. برای گرفتن اقامت در ترکیه با خرید ملک به چه کسانی می توان اعتماد کرد؟

هر آشفته بازاری تا دلتان بخواهد افراد سود جو و سوء استفاده گر را در دل خود دارد. اما این شما هستید که بدانید در کجا قدم بگذارید که در دام صیادان نیفتید. هر آنچه که متقاضی بسیار داشته باشد، بازار سیاه و مافیای خاص خود را نیز دارد. در ایران بسیاری از بنگاه ها به منظور کلاهبرداری از مردم کم اطلاع و ساده دل اقدام به تبلیغات برای دریافت اقامت در ترکیه با خرید ملک می نمایند اما به کدامیک می توان اعتماد کرد؟

دقت داشته باشید مناسب ترین قیمت ها را می توانید در ترکیه با خرید ملک از شرکت های معتبر داشته باشید. می توانید تنها با ۲۵۰ هزار دلار خانه ای در منطقه لوکس ترکیه در آپارتمانی مدرن همراه با امکانات رفاهی و امنیتی داشته باشید.

همانطور که در دیگر مقالات هم به آن اشاره نموده ایم هرگز امکانات و خدمات آپارتمان های مدرن ترکیه را با ایران مقایسه نکنید. شاید تا دیروز در ایران آسانسور، پارکینگ، حیاط و درب اتومات از جمله مزایا و امکانات ساختمان محسوب می شد اما در مورد امکانات اپارتمان های مدرن استانبول – ترکیه می توان آن ها را به نگهبان ۲۴ ساعته، امکانات سالن ورزشی، باشگاه تناسب اندام، استخر، سونا، زمین بازی کودک و غیره نسبت داد.

مجموعه ترند توصیه می کند حتما برای گرفتن اقامت در ترکیه برای خرید به بنگاه هایی مراجعه کنید که کارشناسان، وکلا و مشاوران ملک فارسی زبان داشته باشند تا بتوان بهتر منظور را مفهوم نمود و به مقصود و ایده آل های خود بیشتر نزدیک شد.

ممکن است در ایران سال ها زحمت بکشید و پل روی پول بگذارید تا چند صباحی دیگر را در خانه ملکی خود زندگی کنید. اما یک شبه قیمت ها آنچنان شما را شوکه می کنند که آن پس انداز را خرج اجاره یک ماه خواهید کرد و ان وقت است که تمام آرزو ها و خستگی ها به دلتان می ماند و جای تامل دارد.

می توانید با حقوق کارمندی و زندگی متوسط به بالا در ایران خداحافظی کنید و سلامی به زندگی لوکس و مدرن در اسنابول کنید که راه برای تمام ایرانیان باز است.

ما در تیم ترند مشاوران و کارشناسان مجرب و با تجربه ای داریم که با توجه به میزان سرمایه بهترین ها را به شما در استانبول پیشنهاد خواهند داد.

می توانید خانه ای نو ساز؛ در مرکز شهر، ساختمانی ویلایی در کنار سواحل و یا جنگل ها داشته باشید کافی است اشاره کنید چه توقعی از زندگی و امکانات رفاهی اش دارید.

 

هزینه های زندگی در ترکیه

شاید با یه حساب دو دو تا چهارتا با خود بگویید ای بابا، با این اوضاع احوال دلتان خوش است. نان به نرخ روز خوردن بهایی دارد که هرگز نمیتوان به این زودی پاسخ نیاز و آرزو های خود را برای اقامت در ترکیه با خرید ملک بدهیم.

Turkey ranks 7th among best countries to live and work | Daily Sabah

گرفتار تورم و نرخ بیکاری، گرانی های ثانیه شمار و حوادث مختلف شده ایم. با این حال دیگر دل و دماغی برای اقامت در ترکیه نمی ماند. شاید به دلیل شرایط حاکم بر اوضاع کشور کمی سردرگم و سرخورده شده باشید اما آنکس برنده خواهد بود که اول و به موقع اقدام کند.

می توانید با همین پس اندازی که دارید برای گرفتن اقامت در ترکیه با خرید ملک اقدام کنید. بله همین امروز…! تیم ترند به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد تا بتوانید به آرزو های خود جامه عمل بپوشانید و حتی از اینکه دیر اقدام کرده اید پشیمان شوید.

مهم نیست به چه چیزی فکر میکنید، هرچه هست، بگذارید به کنار، مژده برای شمایی که مخاطب هم اکنون ترند در این لحظه هستید. بهتر است بدانید با هر بودجه ای می توان در ترکیه صاحب خانه شد.

هر نوع ساختمان از آپارتمانی، ویلایی، چند خوابه، نقلی و غیره را می توانید در ترکیه خریداری کنید بدون آنکه نگران کیفیت ساخت و ساز و نوع معماری آن باشید. غنی ترین و استاندارد ترین سازه های عمرانی را می توانید رد استانبول برخوردار شوید. از این رو اقامت در ترکیه دلیل محکم و قاطعی همچون قیمت ها و امکانات دارد.

دولت ترکیه برای جذب سرمایه ترکیه را به یکی از مهاجر پذیر ترین کشور های جهان مبدل کرده است. می توانید با خرید ملک در ترکیه اقدام به دریافت اقامت دائم در ترکیه کنید.

بسیاری از ایرانیان برای سهولت در سفر های خارجی، استفاده از امکانات شهروندی ترکیه و حتی سفر های طولانی مدت برای گشت و گذار و تجارت می توانند از ظریق خرید ملک در ترکیه و دریافت اقامت اقدام کنند.

مطمئنا زندگی در ترکیه برایتان شرایطی را فراهم خواهد اورد که هرگز فکرش را هم نمی کردید. زیبایی های ترکیه، امکانات و دسترسی های عالی، مناطق زیبا و گردشگری و نزدیکی فرهنگ مردمان ترک زبان با ایران، اقامت در ترکیه را بیش از پیش برایتان لذت بخش خواهد کرد.

ما در تیم ترند بر آنیم تا با توجه به شرایط مخاطبان خود همراهی و همکاری شعبه استانبول یا تهران را در اختیارتان قرار دهیم تا هر آنچه از مشاوره، اقدامات قانونی و مالی در ترکیه برای گرفتن اقامت در ترکیه با خرید ملک را دارید را براورده سازیم. از اولین گاه های نخست تا سکونت در منزل جدیدتان در ترکیه – استانبول در کنارتان خواهیم بود.

مزایای زندگی و اقامت در استانبول

ارسال دیدگاه

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)