خرید ملک در ترکیه باTREND TURNKEY

شرکت TREND TURNKEY

TREND TURNKEY

خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت در ترکیه باTREND TURNKEY
شرکت TREND TURNKEY با سابقه بالغ بر دوازده سال فعالیت در زمینه املاک و مستغلات، طیف وسیعی از خرید ملک در ترکیه را به خود اختصاص داده است. اخذ اقامت در ترکیه برای بیش از ۱۵۰ نفر از هموطنان ایرانی و معرفی و خرید ملک در استانبول برای بالغ بر ۲۰۰ نفر از ایرانیان از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

یکی از ویژگی های متمایز ما، گذراندن دوره های مختلف آشنایی با اصول و قواعد ارتباط با مشتری، آشنایی کامل با قوانین و مقررات خرید و فروش اموال غیرمنقول، آشنایی با وظایف و خدمات اجباری و سایر دوره های آموزشی بین المللی مورد تایید اتحادیه املاک کشور ترکیه می باشد.

با توجه به شرایط موجود در کشور ترکیه و سواستفاده های بسیار زیادی که در باب خرید ملک و دریافت شهروندی کشور ترکیه وجود دارد، شرکت ما با آگاه سازی واقعی از تمام شرایط و قوانین کشور ترکیه، در سرمایه گذاری مطمئن و خرید ملک همراه مورد اعتماد شما است.

در وبسایت شرکت TREND TURNKEY علاوه بر معرفی جامع پروژه های فروش و اجاره به صورت کاملا شفاف، ابزاری به نام آنالیز قیمت بر حسب ارزش زمین در منطقه و قیمت ساخت (متره و برآورد) موجود است که محاسبه ارزش افزوده با معیارها و آمار دریافتی از بانک مرکزی ترکیه، همچنین محاسبه میزان سود دهی ملک مورد نظر در بازار جهانی و مقایسه ملک با املاک مشابه درهمان منطقه را می توانید مشاهده نمایید.

مشاوران متخصص و خدمات بروز و شفافیت ما مهمترین نکته متمایز کننده ما از دیگران است.

و خرید ملک در ترکیه باTREND TURNKEY را با اطمینان و آرامش خاطر انجام دهید زیرا که ما در کنار شما هستیم و این شرکت از رضایت تمامی کارفرمایان و مشتریان خود مفتخر است.

با امید یک سرمایه گذاری مطمئن در کنار شما هستیم.

ما چه کاری انجام میدهیم

مشاوره حرفه‌ای

اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه با خرید ملک مناسب و امکان سفر به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا بدون ویزا با پاسپورت ترکیه

اخذ اقامت با خرید ملک در ترکیه

اخذ اقامت رایگان با خرید ملک در معتبرترین پروژه‌های استانبول و شهر های مختلف ترکیه

پشتیبانی حرفه‌ای

سرمایه‌گذاری مطمئن با خرید و انتقال سند قطعی در استانبول

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

آنالیز شهری

ارائه‌ی توضیحات کامل در مورد بافت مناطق مختلف استانبول شامل، تاریخ، فرهنگ،متوسط شرایط آب و هوایی و…و آگاه‌سازی مشتری

ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب بهترین ملک

کمک به انتخاب بهترین منطقه با توجه به سلیقه و بودجه‌ی مشتری مقایسه‌ی محلات موجود در منطقه منتخب و توضیحات در مورد پروژه‌های هر منطقه بازدید از تمام املاک موجود و مقایسه از نظر کیفیت ساخت و ارزیابی هر ملک به صورت

پشتیبانی حرفه‌ای مشتریان در خرید

انجام مذاکرات لازم با شخص یا شرکت فروشنده و آماده کردن شرایط توافق تنظیم قرارداد با حضور وکلای مجرب شرکت انجام امور ثبت سند و انتقال پول به صورت‌های کاملاً قانونی و مطمئن

خدمات پس از فروش

ارائه مشاوره در مورد اجاره‌ دهی واحد و یا تغییرات لازم د معماری داخلی توسط مهندسین مجرب شرکت انجام امور شهرداری، اداره‌ی گاز، اداره‌ی برق، اداره آب و ثبت آدرس به نام خریدار تنظیم قرارداد فی ما بین مشتری و شرکت جهت انجام امور شهروندی و یا دریافت اقامت در کشور ترکیه