شرایط خرید ملک در ترکیه در سال 2020

می دانید که می توان با خرید ملک در ترکیه اقامت گرفت، ملک هایی با مناسب ترین قیمت که می توانید زندگی رویایی را که همیشه در ایران به دنبال آن بوده اید را برای خود فراهم آوید. بسیاری از موسسه های حقوقی هستند که با خرید ملک در ترکیه، شرایط اقامت را برای متقاضیان فراهم می آورند. اما در این بین به کدامیک از این تبلیغات می توان اعتماد کرد و سرمایه یک عمر تلاش خود را در اختیارشان قرار داد.

اگر سوالاتی در زمینه خرید ملک در ترکیه در سال 2020، چطور می توان اقامت دائم در ترکیه در سال 2020 گرفت؟ چه میزان سرمایه برای خرید ملک در ترکیه برای سال 2020 نیاز است؟ قیمت خرید ملک در ترکیه به پول ایران چه میزان است؟ آیا موانع و مشکلات ممکن است در سر راه خرید ملک در ترکیه در سال 2020 وجود داشته باشند؟ و بسیاری از سوالات دیگر که در این مقاله ترن به شما پاسخ های جامع خواهد داد.

شرایط خرید ملک در ترکیه

شرایط خرید ملک در ترکیه

ایرانیان از جمله طرفداران پرو پاقرص خرید ملک در ترکیه هستند که بسیاری برای سرمایه گذاری و استفاده از مزایای زندگی در ترکیه از آن استقبال می کنند. قطعا خرید ملک در ترکیه سال 2020 از جمله بزرگ ترین اقدامات پولسازی خواهد بود که می توانید دارایی خود را از نابودی و تورم های روز افزون کشور نجات دهید. ترند در این مقاله قصد دادر شرایط اخد خرید ملک در ترکیه سال 2020 را بیشتر توضیح دهد تا هیچ سوالی بی پاسخ نماند. بسیاری از مخاطبان ترند سوالاتی از قبیل موادر ذیل دارند که سعی نموده ایم در این مقاله به آن ها پاسخ دهیم و در صورت وجود دیگر سوالات می توانید با شماره های ترند تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

 • آیا امکان آن وجود دارد ملکی را که در ترکیه خریده ایم اجاره دهیم؟
 • از چه طریق می توان برای خرید ملک در ترکیه اقدام کدر؟
 • برای خرید ملک در ترکیه باید چه کدر؟
 • محدودیت های خرید ملک در ترکیه چیست؟
 • مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟
 • برای دریافتن اقامت در ترکیه چه میزان باید هزینه کدر؟
 • می توان با خرید ملک در ترکیه و دریافت اقامت دائمی از حقوق و مزایای یک شهرومند درجه یک ترک بهره مند شد؟
 • شرایط خرید ملک در ترکیه در سال 2020 چیست؟
 • موسسات حقوقی برای دریافت اقامت در ترکیه چه می کنند؟ و خدمات ویژه شان چه چیزی است؟

دریافت اقامت در ترکیه با خرید ملک در 2020

دولت ترکیه به دلیل جذب سرمایه و آبادانی کشور این اجازه را به تبعه های خارجی داده است تا با خرید ملک بتوانند برای اخد اقامت خود در این کشور اقدام نمایند. این نوع اقامت از نوع دائمی بوده که البته به خریدار ملک تعلق می گیدر. همانطور که می دانید سفر به کشور های اروپایی برای ایرانیان یکی از سخت ترین مراحلی است که می توان تصور کدر. از این رو خرید ملک در ترکیه اقدام شایسته و بجایی خواهد بود تا بتوان برای سفر بهتر و سریع تر اقدام نمود. اما برای خرید ملک در ترکیه، شرایط اخذ اقامت چیست؟

شرایط اخذ اقامت در ترکیه

شرایط اخذ اقامت در ترکیه

شرایط اخذ اقامت در ترکیه

بهتر است قبل از آنکه چشم بسته ملکی را بخرید، به محله و مناطق مختلف ترکیه، علی الخصوص استانبول سفر کنید تا واقعیات را از نزدیک مشاهده کنید. با این روش ملک باب میل و نزدیک به تصورات خود را خواهید خرید. همچنین می توانید از طریق وکلا و کارشناسان ترند بهترین ملک پیشنهادی را با دریافت مشاوره های لازم خرید نمایید و سند بگیرید. پس از آنکه سند را به نام زده اید می توانید به اداره مهاجرت مراجعه نمایید و در زمان تعیین شده با احراز مدارک لازم جهت دریافت اقامت یک ساله اقدام نمایید.

در صورتی که با قوانین و مراحل دریافت اقامت یا خرید ملک در ترکیه آشنایی زیادی ندارید، تیم مهاجرت و اقامت ترند به شما کمک خواهد کدر تا با کمک وکیل فارسی زبان در استانبول تمام مراحل قانونی را بگذرانید. همچنین در صورتی که امکان حضور در استانبول را در زمان خرید ملک نداشته باشید، صفر تا صد را با دریافت وکالت نامه قانونی بر عهده خواهیم گرفت تا هر آنچه از بهترین ها است را به عنوان ملک مناسب ارائه خواهیم داد.

میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در ترکیه

برای خرید خانه در ترکیه به پول ایران، نگران قیمت های بالا نباشید، می توانید با سرمایه های مختلف در هر بخش از ترکیه که بخواهید ملک مودر نظر را بخرید. مهم است در چه شهر، محله، منطقه و غیره، چه نوع ساختمان، ویلا، آپارتمانی را خریداری می کنید. علاوه بر آن امکانات ساختمان نیز بر قیمت آن اثر گذار خواهد بود. امکاناتی نظیر زمین بازی کودک، سالن ورزش، باشگاه، سونا، استخر، نگهبان 24 ساعته و غیره نیز از امتیازات یک خانه در ترکیه تلقی می شوند. در کل قیمت خانه در ترکیه از 3 تا 7 لیر متفاوت است .

خرید خانه در ترکیه به پول ایران در سال 2020

در نظر داشته باشید قیمت خرید ملک در ترکیه به پول ایران با توجه به قیمت و نوسانات لیر در زمان های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال قیمت لیر در سال 1398 ، 2.300 تومان است، اگر خانه ای 150 هزار لیر باشد در واقع باید 345 میلیون تومان هزینه کنید. اگر سال ها هم با حقوق کارمندی یا مشاغل آزاد در تهران زندگی کنید، در متوسط ترین مناطق هم موفق نخواهید شد با کمتر از 500 میلیون صاحب خانه شوید. قیمت هایی که با نرخ تورم سنجیده می شود و روز شمار بر آن ها افزوده می شود قطعا خرید خانه را در تهران غیر قابل ممکن خواهد ساخت.

خرید خانه در ترکیه به پول ایران برای بسیاری از مخاطبان ترند غیر قابل تصور و باور بوده است و همواره ملاک قیمت ها را تهران قرار می دهند، با توجه به اینکه استانبول شهری خوش اب و هوا و از نظر موقعیت جغرافیایی، سیاسی، اجتماعی و غیره در بهترین شرایط ممکن قرار دادر. خرید ملک در ترکیه باید به صورت سند شش دانگ انجام شود که به نام متقاضی اقامت در ترکیه است. همچنین در صورتی که متقاضی ملک در ترکیه چند نفر باشند، سند باید به نام تعداد نفرات باشد، مثلا اعضای یک خانواده.

در کدام شهر های ترکیه می توان اقدام به خرید ملک نمود؟

متقاضیان خرید ملک در ترکیه می توانند در تمام شهر های ترکیه اقدام به خرید ملک نمایند و هر آنچه را که انتظار دارند را با دریافت مشاوره های ترند، بگونه ای شایسته انتخاب نمایند. در صورتی که موقعیت شهر و منطقه برایتان حائز اهمیت است، ترند به شما توصیه می کند برای خرید خانه در ترکیه، شهر های استانبول، آنکارا و ازمیر را مد نظر قرار دهید. آنتالیا و مارماریس را می توانید به لحاظ سواحل زیبا، طبیعت کمتر دیده شده، موقعیت های گدرشگری و جاذبه های تفریحی برای افرادی که اهل هیجان هستند توصیه می شود.

میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در ترکیه

میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در ترکیه

شرایط اقامت در ترکیه برای اعضای یک خانواده

در صورتی که خرید ملک برای زندگی همراه خانواده انجام شده است می توان با خرید ملک برای تمام اعضای خانواده و فرزندان زیر 18 سال اقامت ترکیه را دریافت نمود. اما مساله مهمی که بسیاری از مخاطبان خرید ملک در ترکیه با آن مواجه هستند، دریافت اقامت برای فرزند (مذکر) بیشتر از 18 سال بر چه اساس است. تیم مهاجرت و اقامت ترکیه، ترند، پیشنهاد می کند در صورتی که فرزند پسر خدمت سربازی را انجام داده است سند ملک را مشترک دریافت کنید.

برخی افراد تمایل دارند، خرید ملک در ترکیه را به عنوان نوعی سرمایه گذاری داشته باشند تا در سال های آینده از آن به عنوان منبع درآمد استفاده کنند. با این حال این افراد پس از خرید ملک تمایل دارند آن را اجاره دهند. اما آیا امکان آن وجود دادر، ملک را به اجاره کسی درآودر؟ با زندگی در ترکیه با خرید ملک، قطعا زندگی مرفه و لوکسی را تجربه خواهید کدر که هرگز چنین فرصتی را در ایران نخواهید داشت. زندگی رویایی و بهشت گونه که با کمترین هزینه ها بیشترین خدمات را در اختیار خواهید داشت. اما اگر به دنبال ایجاد درآمد های جانبی در سال 2020 هستید، قطعا عاقلانه ترین انتخاب، اجاره ملکی است که در ترکیه خریداری شده است. هزینه اجاره ملک در ترکیه تقریبا زیاد است و می توان به عنوان یک سرمایه گذاری موفق روی آن حساب کدر. با این کار، نه تنها سال های بعد ارزش ملک افزوده می شود، بلکه در این زمان درآمدی نیز از آن به دست خواهید آودر که قطعا قابل توجه خواهد بود.

دریافت اقامت در ترکیه با خرید ملک

برای دریافت اقامت در ترکیه با خرید ملک باید پس از آنکه مراحل قانونی و ثبتی خانه انجام شد مدارکی را برای گرفتن اقامت ارائه نمایید که به شرح زیر است:

 • تصویری از کپی محضری پاسپورت
 • فرم درخواست اقامت
 • 4 قطعه عکس 4*3
 • سند شش دانگ ملک خریداری شده
 • ترجمه رسمی سند ازدواج
 • ترجمه شناسنامه
 • ارائه بیمه 1 ساله

در نظر داشته باشید هرگز گول تبلیغات پر زرق و برق شرکت های دریافت اقامت در ترکیه را نخورید و سرمایه و دارایی های خود را به دست افراد ناشناس نسپارید. بهتر است قبل از هر چیز تحقیقات و جستجو های لازم را انجام دهید تا با امید به فدراهایی روشن و سرمایه گذاری درست، اقدام به خرید ملک در سال 2020 نمایید.

ترند با ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم در تمام مراحل همراهتان خواهد بود تا مطلوب ترین ها را به دست آورید. می توانید به شعبه ایران شرکت ترند واقع در تهران خیابان جدرن و ترکیه – استابول جهت خرید ملک به مشاوران ما مراجعه نمایید تا خرید ملک در ترکیه را به طور قانونی دنبال کنید. همچنین می توانید صفر تا صد مراحل را به ما بسپارید و طی کلیه مراحل را به ما بسپارید.

trend turnkey

 

تلفن های تماس ترکیه: 

00902122993535  – 00905468925665

تلفن ایران :

09124359253

وب سایت:

www.TrendTurnkey.com

اینستاگرام:

trendturnkey@

دفاتر ما:

ترکیه: استانبول، سارییر، آقااوغلو ماسلاک ۱۴۵۳

ایران: ‌تهران، جردن، عاطفی غربی، پلاک ۱۴۵، بلوک شرقی، طبقه اول، واحد